Zobacz jak wygląda gotowy penthouse w OVO Wrocław

Ma 120 mkw. powierzchni i tak samo przestronny taras, z jego okien rozciąga się spektakularna panorama miasta, a sypialnię od łazienki oddziela szyba o zmiennej przeźroczystości. To pierwszy penthouse wykończony w OVO Wrocław.

Penthouse znajduje się na szóstym piętrze futurystycznego OVO Wrocław. Ma powierzchnię 120 mkw., a do tego przestronny, również 120-metrowy taras. Z panoramicznych okien rozciąga się spektakularny widok na park Słowackiego, Ostrów Tumski i wrocławskie Stare Miasto. Wyróżnia się również aranżacją wnętrz.

Penthouse jest elegancki, ale urządzony z myślą o domowej wygodzie, przygotowany pod wynajem. Interesują się nim przede wszystkim expaci i pracownicy międzynarodowych korporacji przebywający we Wrocławiu na kontraktach. Otrzymują tu standard, do którego są przyzwyczajeni mieszkając w Berlinie, Londynie czy Barcelonie – mówi Krzysztof Jabłoński z Iglica Nieruchomości.

Przyszli mieszkańcy będą mogli zamówić w ramach usług concierge bilety lotnicze, kwiaty lub bilety do teatru. Dodatkowo każdy z mieszkańców zostaje członkiem OVO Premium Club, co oznacza, że ma dostęp do usług hotelu DoubleTree by Hilton i może np. zamówić kolację dostarczoną specjalną windą wprost do apartamentu.

Penthouse wyposażony jest również w nowoczesne technologie. Oprócz rozwiązań znanych, jak podgrzewana podłoga, są też zaskakujące nowości. Na przykład łazienkę od sypialni oddziela szyba typu priva-lite, czyli zmieniająca przejrzystość. Wszystkie urządzenia i całą domową infrastrukturę spina system Smart Home, umożliwiający intuicyjne i komfortowe sterowanie apartamentem, z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu.

Smart Home w pełni dostosowuje się do preferencji mieszkańców. Rano podniesie żaluzje w oknach, będzie regulował temperaturę, wykryje różnego rodzaju awarie i pomoże oszczędzić energię. Przypomina to science fiction, ale to technologia, która staje się coraz istotniejszą częścią naszego życia – mówi Mikołaj Pertek, ekspert ds. rynku deweloperskiego firmy Fibaro, która dostarczyła system do penthouse’u w OVO Wrocław.

Apartamenty kupują inwestorzy

Na trzech najwyższych kondygnacjach OVO Wrocław znajduje się łącznie 170 apartamentów. Piętra czwarte i piąte zajmują lokale typu studio, a także klasyczne suity z jedną lub dwoma sypialniami. Na szóstym piętrze są tylko penthouse’y.

To już ostatni moment, by kupić apartament w OVO Wrocław. Obserwujemy duże zainteresowanie przede wszystkim ze strony inwestorów. Ze względu na lokalizację, a także unikatową koncepcję całego obiektu, mogą liczyć na wysoką stopą zwrotu. W ofercie pozostało w tej chwili 9 apartamentów – mówi Ewa Omasta, manager sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

Mieszkańcy apartamentów mają dostęp do licznych udogodnień, w tym usług concierge’a, serwisu pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton, prestiżowego klubu fitness z basenem, ktrego operatorem jest międzynarodowa sieć Holmes Place, czy ekskluzywnego salonu urody i SPA Kandara. Wartość dodaną stanowi też wewnętrzne, zielone i zaciszne patio.

OVO Wrocław jest znakomitym przykładem nowoczesnego obiektu typu mixed-use, w spójny sposób łączącego to wszystko, co składa się na miejski styl życia na wysokim poziomie – podkreśla Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

W wielofunkcyjnym budynku OVO Wrocław znajdują się również biura, zajmujące całe trzecie piętro, a także restauracje, kawiarnie i butik. Obiekt został zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman).