ARCHITEKT WNĘTRZ – MARTA NOWAKOWSKA

O MNIE

Jestem projektantką, architektką wnętrz, absolwentką krakowskiej ASP. Doświadczenie zdobywałam w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie, Cork (Irlandia) i oczywiście we Wrocławiu. Pracowałam m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor, współpracowałam z firmą Lux Arte. Obecnie prowadzę własną pracownię projektowania wnętrz Archnet. Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz domów i mieszkań.

Usługi

Tworzymy indywidualne projekty wnętrz i je realizujemy

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ MIESZKANIA

Projektuję wnętrza mieszkań, znam niuanse przebudowy, wyciskam z powierzchni maksimum powierzchni użytkowej i funkcjonalności. Zajmuję się układem instalacji, projektuję meble do zabudowy i oczywiście ostateczny wystrój.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ DOMU

Zajmuję się projektowaniem wnętrz domów prywatnych w budowie oraz związku z remontem wnętrz w już istniejących. Wiem, jak poprawić układ. Tworzę jednolity styl i przytulną atmosferę.

NADZÓR AUTORSKI

Tworzę dokumentację wykończą - wszystkie niezbędne rysunki dla budowniczych i stolarza. Termin 2 tygodnie. Przekazuję gotowy projekt z wykazem zmian budowlanych, układem instalacji na potrzeby projektu wnętrz i niezbędnymi informacjami dla wykonawców.

Dlaczego ja

PLANOWANIE

Omawiamy Twoje życzenia dotyczące przyszłego wnętrza: ile pokoi, ile łazienek, jaka kuchnia, prysznic lub wanna, garderoba, ilość szaf itp. Omawiamy styl wnętrza, dokonuję pomiarów i przygotowuję opcje układu funkcjonalnego wszystkich pomieszczeń. Termin realizacji 1-3 tygodnie.

WIZUALIZACJA 3D

Na podstawie zatwierdzonego układu funkcjonalnego przygotowuję poglądową wizualizację każdego pomieszczenia. Obrazy 3D pokazują, jak wnętrze będzie wyglądało w rzeczywistości. Termin 2-3 tygodnie.

RYSUNKI WYKONAWCZE

Tworzę dokumentację wykończą - wszystkie niezbędne rysunki dla budowniczych i stolarza. Termin 2 tygodnie. Przekazuję gotowy projekt z wykazem zmian budowlanych, układem instalacji na potrzeby projektu wnętrz i niezbędnymi informacjami dla wykonawców.

LISTA ZAKUPÓW

Przygotowuję zestawienie użytych elementów wykończenia i wystroju, z podaniem ich nazw, ilości, ze wskazaniem możliwego miejsca zakupu. Mogę też koordynować logistykę zamówień.

NADZÓR AUTORSKI

W ramach umowy mogę objąć nadzór autorski. Regularnie odwiedzam obiekt, odpowiadam na pojawiające się pytania, kontroluję poprawność prac. Zajmuję się poszukiwaniem i doborem materiałów wykończeniowych, mebli, lamp, hydrauliki, płytek. Wprowadzam poprawki do projektu. Zajmuję się wszystkimi pytaniami wykonawców.

WSPÓŁPRACA Z WYKONAWCAMI

Masz już projekt, listę zakupów, rysunki wykonawcze. Jesteś gotowy, co może pójść nie tak? Wystarczy znaleźć wykonawcę. Bywa, że w tym momencie zaczynają pojawiać się problemy. Dlatego ja mam ekipy, z którymi regularnie współpracuję. Jeśli chcesz, mogą pracować dla Ciebie.