ARCHITEKT WNĘTRZ – MARTA NOWAKOWSKA

MARTA NOWAKOWSKA

Projektant, architekt wnętrz, absolwentka krakowskiej ASP. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie, Cork i oczywiście we Wrocławiu. Pracowała m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor. Obecnie menadżer projektów w Archnet.

JAK ZATRUDNIĆ PROJEKTANTA WNĘTRZ

PIERWSZY KONTAKT

Zadzwoń, napisz lub poproś o kontakt z naszej strony. Umówimy się na spotkanie, na którym porozmawiamy o twoich oczekiwaniach. Zadam kilka pytań, obejrzę wnętrza lub plany. To nic nie kosztuje!

WYCENA I UMOWA

Przedstawimy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Omówimy i ustalimy jej zakres i terminy realizacji poszczególnych etapów. To moment, w którym decydujesz się czy chcesz nas zatrudnić.

INWENTARYZACJA

Inwentaryzacja to wykonanie dokładnych pomiarów i  szkiców wnętrz. Na ich podstawie tworzymy model przestrzenny wnętrz niezbędny do dalszych prac projektowych. Tu zaczyna się projektowanie.

PROJEKT, TAK PRACUJEMY

PROJEKT WSTĘPNY

Przedstawienie wstępnej koncepcji projektu funkcjonalnego wnętrz - rzuty 2D. Omówimy przyjęte założenia i Twoje sugestie zmian.

KONSULTACJE I ZMIANY

Konsultacje są niezwykle ważne, dzięki nim dowiem się czego oczekujesz od wnętrza. Poznamy się bliżej by nawiązać porozumienie.

GOTOWY PROJEKT

Przekazujemy gotowy projekt z wykazem zmian budowlanych, układem instalacji i niezbędnymi informacjami dla wykonawców.

LISTA ZAKUPÓW

Otrzymasz także zestawienie użytych elementów wykończenia  i wystroju, z podaniem ich nazw, ilości, ze wskazaniem miejsca zakupu.

REMONT

Masz już wszystko, możesz planować remont i umawiać terminy. Jeśli chcesz, możemy przeprowadzić remont za Ciebie.

NADZÓR AUTORSKI

Po zakończeniu projektu nie zapomnę o Tobie! W ramach umowy mogę objąć nadzór autorski nad pracami wykonawców.