PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA DO SPRZEDAŻY, WYNAJMU

HOME STAGING, TO SIĘ SPRAWDZA?

Na czym polega i co możesz zyskać, trzy podstawowe fakty:

OBIEKTYWNE SPOJRZENIE

Kupujący nie kupuje twojego mieszkania, on kupuje mieszkanie dla siebie. Na mieszkanie trzeba spojrzeć obiektywnym okiem i pomyśleć jak wyeksponować jego potencjał, mocne strony. Czasami wystarczy nieco zmienić aranżację. Innym razem trzeba trochę zainwestować w odświeżenie mieszkania.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA

O decyzji czy klient kupi nasze mieszkanie, w ogromnym stopniu decyduje pierwsze wrażenie podczas jego prezentacji. Nie chodzi o to, żeby mieszkanie wyrażało osobowość sprzedającego. Dlatego wnętrza trzeba "zainscenizować" tak, by podobały się potencjalnym klientom. To właśnie jest home staging.

SZYBSZA SPRZEDAŻ

Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Badania wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a często także w zwiększeniu wartości nieruchomości (średnio 10%).

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ ...

Wspomóc Cię w następującym zakresie

KONSULTACJE I OCENA

Przyjdziemy, obejrzymy, ocenimy i zmierzymy. Na tej podstawie doradzimy jak przygotować mieszkanie by najkorzystniej je sprzedać lub wynająć. Powiemy co powinno a co musi być zrobione. Ocenimy koszty takiego przygotowania. Sam zdecydujesz czy zrobisz to sam, czy zlecisz przygotowanie.

PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży czy wynajmu nie jest skomplikowanym procesem, jeśli wiesz co i jak zrobić. Często właściciel po prostu nie ma czasu na usunięcie zbędnych rzeczy, dokonanie drobnych napraw, pomalowanie i posprzątanie mieszkania. Możemy to wszystko zrobić za ciebie.

SPRZEDAĆ LUB WYNAJĄĆ

Możesz też skorzystać z naszego dodatkowego wsparcia; oprócz przygotowania możemy również zająć się wynajmem lub sprzedażą. W przypadku mieszkania na sprzedaż, możemy omówić również kwestię zainwestowania własnych środków w przygotowanie  i późniejszą obsługę sprzedaży mieszkania.

ZNAMY SIE NA TYM PONIEWAŻ...

W ciągu ostatnich lat przygotowaliśmy i wynajęliśmy wiele mieszkań.

Będąc architektem wnętrz często zajmuję się wnętrzami mieszkań kupionych jako inwestycja. Potrafię pogodzić potrzeby inwestorów w kontekście nakładów z oczekiwaniami rynku.

Zajmując się nieruchomościami obsługuję klientów inwestujących w mieszkania. I wiem, jak istotne znaczenie w sprzedaży i wynajmie ma odpowiednio wyeksponowany potencjał nieruchomości.

POTRAFIMYPODNIEŚĆ WARTOŚĆ ...

Działania z zakresu home stagingu nie są kosztowe ale realnie zmieniają wycenę nieruchomości

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY...

Napisz do nas, skontaktujemy się z tobą i odpowiemy na twoje pytania