Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj

WNETRZA i REALIZACJE POD KLUCZ

Marta, architekt wnętrz, projektant

8 na 10 osób nie lubi remontów. 10 na 10 naszych klientów na usługi kompleksowe jest zadowolonych, że zrobili z nami remont. Jak my to robimy? Tak do końca nie wiem ale wciąż staramy się by robić to jeszcze lepiej. Przede wszystkim jednak zdajemy sobie sprawę, że remont mieszkania czy domu to duże obciążenie zarówno emocjonalne jak i finansowe.

+48 602 593 123

NIERUCHOMOŚCI

Rafał, pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zacznijmy od tego, że naszym zadaniem nie jest pomóc sprzedać czy kupić nieruchomość. Naszym zadanie jest głównie to, żeby nasi klienci po prostu zrobili dobry interes. Dlatego wcześniej rozmawiamy o doradzamy. Czasami to właśnie kompleksowość naszych usług z architektem wnętrz "na pokładzie" i dużym doświadczeniem nieruchomościach jest tym co pozwala nam to zrobić lepiej.

+48 666 103 128

Zadzwoń teraz

Zadzwoń

O NAS W KILKU SŁOWACH

MARTA

Projektant, architekt wnętrz, absolwentka architektury wnętrz, ze specjalnością projektowanie mebli, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończyła szkołę średnią ze specjalizacją złotnik - jubiler.

Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie i irlandzkim Cork. Pracowała m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor, współpracowała z Lux Arte - ekskluzywne meble i akcesoria. Najlepiej czuje się w projektowaniu wnętrz domów i mieszkań, mimo to zdarza jej się projektować wnętrza pensjonatów, przychodni czy przestrzeni biurowych,  - jako projektant współpracowała także z firmą Office Plus.

W Archnet Sp. z o.o. pełni też funkcję Prezesa Zarządu.

RAFAŁ

Studiował filozofię i public relations. Marketingowiec z 25 letnim doświadczeniem, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją zawodową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

W swoim doświadczeniu zawodowym związany był i.in z branża produkcji mebli, był wydawcą internetowego portalu o architekturze. Doświadczenie praktyczne zdobywał realizując wspólnie z Martą kompleksowe projekty inwestycyjne. Specjalizuje się w nieruchomościach z przeznaczeniem inwestycyjnym i mieszkaniowym. Jest też udziałowcem i prezesem zarządu w spółce zajmującej się inwestycjami w obiekty turystyczne. W Archnet Sp. z o.o. odpowiada za również za marketing i kontakty z kluczowymi klientami ale przed wszystkim za Archnet - Nieruchomości.