Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj

Napisz do nas

lub zadzwoń

+48 666 103 128

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Spotkajmy się

8 na 10 osób nie lubi remontów. 10 na 10 naszych klientów jest zadowolonych, że zrobili remont.

 

Jak my to robimy? Tak do końca nie wiem ale wciąż staramy się by robić to jeszcze lepiej. Przede wszystkim jednak zdajemy sobie sprawę, że remont mieszkania czy domu to duże obciążenie zarówno emocjonalne jak i finansowe.

Niezależnie czy wykonujemy projekt wnętrz, kompleksową realizację pod klucz czy obsługujemy inwestycję w nieruchomość na wynajem. Do kwestii budżetowych podchodzimy tak racjonalnie jakby to były nasze własne fundusze. Szacujemy na co warto wydać więcej, a na czym można oszczędzić. Doradzamy klientowi nie tylko w kwestiach wystroju, staramy się przeprowadzić go przez remont jako zaufany partner.

O NAS W KILKU SŁOWACH

MARTA

Projektant, architekt wnętrz, absolwentka architektury wnętrz, ze specjalnością projektowanie mebli, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie i Cork. Pracowała m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor, Lux Arte. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkań i domów, mimo to zdarzyło jej się projektować wnętrza pensjonatu i przestrzeni biurowych - jako projektant współpracowała także z firmą Office Plus.

RAFAŁ

Studiował filozofię i public relations. Marketingowiec z 25 letnim doświadczeniem, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Z branżą wnętrzarską pierwszy raz zetknął się będąc członkiem zarządu firmy z sektora meblarskiego. Następnie jako wydawca portalu o architekturze. Doświadczenie praktyczne zdobywał realizując wspólnie z Martą kompleksowe projekty inwestycyjne. W Archnet odpowiada za kontakt z klientami, zarządzanie i marketing oraz markę Locativus - nieruchomości.