Patronujemy archiDAY 2018 – jednemu z najważniejszych wydarzeń wnętrzarskich w Polsce. Zapraszamy do udziału!

archiDAY 2018 – wydarzenie branżowe dla architektów, designerów, projektantów, dekoratorów i stylistów. To jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń w Polsce. Kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do współpracy w ramach patronatu. Seminaria archiDAY to cykliczna impreza w ramach targów Warsaw Home odbywających się w dniach 4-7 października 2018 w Ptak Warsaw Expo.

 

Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Ktokolwiek myśli o zmianie wystroju wnętrz lub po prostu interesuje się wnętrzarstwem, powinien tu być.

 

Dla wnętrzarzy najważniejsza jest jednak duża dawka wiedzy praktycznej.

 

 

Podczas tegorocznego archiDAY odbędą się liczne warsztaty i prelekcje. W ramach wydarzenia, odbędzie się premiera platformy archiDESK.pl,  – mamy nadzieję, bardzo praktycznej, zapisaliśmy się i czekamy na premierę – platformy, której celem jest ułatwienie codziennej pracy architektów, projektantów wnętrz.

Specjaliści z branży będą rozmawiać m.in. o sztuce we wnętrzach, luksusie i rynku wnętrz premium w Polsce, sposobach pozyskiwania nowych klientów, obsłudze i pracy z klientem (również z tym trudnym).  Na scenie głównej archiDAY zagoszczą m.in. Dominika J. Rostocka, Monika i Adam Bronikowscy / Hola Design, Igor Gałązkiewicz, Marta Czerkies, Dorota Koziara / AlmiDecor.com, Karol Misztal / yestersen.com, Yassen Hristov, Marcin Grabowiecki i Tom Kurek / hompics.com, profesorowie i wykładowcy Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, reprezentanci partnera wspierającego archiDAY – Röben Polska oraz Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie – Partnera Głównego tegorocznej edycji archiDAY 2018.

W ramach zajęć praktycznych zaplanowano również bezpłatne warsztaty wizualizacji SketchUp + VRay  (by Archiup), warsztaty pCon Planner, Vectorworks i Archicad.

W ramach przestrzeni “Hompics Studio” możecie być Państwo świadkami powstawania wnętrzarskich sesji reklamowych oraz wziąć udział w warsztatach z fotografii wnętrz. Architekci, projektanci i przedstawiciele mediów będą mieli możliwość wykonania bezpłatnej sesji wizerunkowej! Ponadto wspólnie z hompics.com zapraszamy na wystawę fotografii “Wnętrza: made in Poland” oraz z  Wydziałem Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wystawę  “Humanistyczny wymiar użyteczności”.

Gospodarzami tegorocznej edycji archiDAY są Iza Gemzała, Ewa Mierzejewska, Olimpia Ajakaiye i  Krystyna Łuczak Surówka.

W przerwach zapraszamy do archiCAFE na rozmowy, networking i  pyszne drinki kawowe m.in. “DOMOTEKAwkę” od Jura.

Bezpłatna rejestracja na www.archiday.pl gdzie dostępny jest również harmonogram i program wydarzenia. Rejestrując się na archiDAY otrzymują Państwo także bezpłatny bilet (bezpośrednio na targach)  na trwające w tym samym czasie targi Warsaw Home.

 

 

Archnet jest patronem medialnym wydarzenia archiDAY 2018. Po imprezie oczywiście opublikujemy swoje podsumowanie z imprezy. Nie mniej jednak z pewnością dowiecie się więcej sami w niej uczestnicząc, do czego gorąco zachęcamy!