Urządzanie mieszkania tańsze niż myślisz

Urządzasz nowe mieszkanie i nie wiesz jak się do tego zabrać?W kila dni przygotujemy dla Ciebie projekt koncepcyjny zawierający układ funkcjonalny wnętrza, propozycję rozwiązań i mebli.

Czasami jest tak, że potrzebujesz pomocy przy urządzeniu mieszkania; chcesz żeby było stylowe i dobrze przemyślane, ale nie potrzebujesz szczegółowego projektu od architekta wnętrz. Jesteś więc klientem, który jakby to powiedzieć, jest dla architekta wnętrz problematyczny. A i oferty, które otrzymujesz nie do końca Ci odpowiadają. Raz chodzi o cenę, a innym razem o czas.

Z naszego punktu widzenia – architektów wnętrz – jest w sumie tak samo. Z jednej strony projekt wnętrz to duży nakład czasu, pracy, pomiarów, kontakty z wykonawcami oraz proces nanoszenia zmian by uzyskać finalny, zaakceptowany przez inwestora gotowy projekt. Z drugiej klient, który potrzebuje w sumie koncepcji i wsparcia przy jej samodzielnej realizacji. Trudno się więc dziwić, że w takich przypadkach rozbieżność pomiędzy cena faktyczną a oczekiwaniami jest znaczna.

Jak pogodzić obie strony?

Odpowiadając na potrzebę, zgłaszaną przez znaczną część klientów, zwracających się do nas z zapytaniami. Proponujemy błyskawiczny sposób na urządzenie mieszkania.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozplanowaniu mieszkania, pomysłu na wykończenie i wyposażenie. Nie potrzebujesz projektu uwzględniającego szczegółowy projekt, planowania instalacji elektrycznej i wodnej dla wykonawców, wizualizacji, inwentaryzacji wnętrz i spotkań z architektem. Ta usługa jest dla Ciebie!

Gotowy pomysł na wnętrze!

Przesyłasz nam rzut mieszkania. Jeśli masz mieszkanie od dewelopera, zwykle wystarczy plan, który otrzymałeś przy zakupie. Jeśli masz mieszkanie z rynku wtórnego, przyślemy Ci instrukcję prostą jak zwymiarować mieszkanie. A my przygotujmy Ci w ciągu 14 dni pomysł na jego urządzenie.

Rzut 2D – układ funkcjonalny mieszkania

Oprócz rzutu 2D otrzymasz też propozycję kolorystyki ścian i/lub tapet, materiałów na podłogę (płytki, deski, panele) oraz listę wyposażenia. Obejmującą główne meble, oświetlenie; w formie zdjęć i linków do stron internetowych i sklepów internetowych, w których możesz zamówić wyposażenie.

Dostarczony pomysł na urządzenie mieszkania jest dopasowany do twoich oczekiwań – poprosimy Cię o wypełnienie ankiety określającej preferencje klienta. Propozycja jest dopasowana do twojego mieszkania. Wystarczy ja zrealizować. 

Omówienie propozycji

Usługa realizowana jest on-line. Nie oznacza to jednak, że po przekazaniu propozycji nie znajdziemy czasu na twoje pytania. W ramach ustandaryzowanej opłaty dajemy Ci do dyspozycji czas – 1 godzina – na omówienie projektu i odpowiedzi na twoje pytania, ewentualnie na konsultacje zmian, które chcesz wprowadzić.

Cena usługi

Ta propozycja nie byłaby tak dobra, gdyby nie jej atrakcyjna cena. Oparliśmy ją na dwóch przedziałach cenowych. 

Pomysł na wnętrze o łącznej powierzchni – całe mieszkanie, jedno lub kilka poszczególnych pomieszczeń – od 1m2 do 49m2, w cenie 699 zł brutto. Dla większych powierzchni – od 50m2 do 79m2 – całkowita cena zamyka się w kwocie 799 zł brutto.

Chcesz skorzystać z tej usługi? Zapraszamy na stronę usługi „Błyskawiczny projekt”