Konsultacje

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Masz ogólną koncepcję jak urządzić swoje wnętrza ale potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Chętnie pomogę!

Marta Nowakowska

Jestem absolwentką architektury wnętrz, ze specjalnością projektowanie mebli, na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie i Cork w Irlandii. Pracowałam m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor, Lux Arte. Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkań i domów.

UMÓWMY SIĘ

Po prostu skontaktuj się, zadzwoń lub napisz. Umówimy się na spotkanie, ustalimy dogodny dla ciebie termin i czas.

SPOTKAMY SIĘ U CIEBIE

Opowiesz co Ci się podoba i jaki efekt chcesz osiągnąć. Obejrzymy wnętrza i porozmawiamy o twoich pomysłach.

 

DORADZIMY CO ZROBIĆ

Projektant oceni wnętrza pod kątem możliwości, doradzi co i jak zrobić, żeby uzyskać efekt który chcesz osiągnąć.

PYTANIA I ODPOWIEDZI...

Odpowiedzi na podstawowe pytania, zadane przez naszych klientów

Dominika

Planuję zupełnie odmienić swoje mieszkanie, mam wyobrażenie jaki efekt finalny chcę osiągnąć ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Potrzebuje pomocy przy doborze mebli, dodatków i ogólnych założeniach kolorystycznych. Metamorfozę mieszkania chcę przeprowadzić etapami.

Archnet

Pani Dominiko, nie ma najmniejszego problemu z przeprowadzeniem metamorfozy etapami. Możemy spotykać się przed rozpoczęciem każdego etapu. Omawiać zakres zmian każdego z wnętrz, kolorystykę wyposażenie a nawet wybrać dodatki. Mogę też uczestniczyć w Pani spotkaniach z wykonawcami i omówić z nimi konieczny zakres prac i oczekiwany efekt.

Waleria

Mam dom, chcę trochę odświeżyć wnętrza zostawiając większość obecnych mebli. Potrzebuję jakiegoś świeżego spojrzenia na kolorystykę ścian i może trochę nowych dodatków. Nie chcę robić gruntownego remontu. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?

Archnet

Oczywiście Pani Walerio, dobierzemy kolorystykę ścian tak, żeby zachowując obecne wyposażenie nadać nowego wyglądu wnętrzom; być może je trochę poprzestawiamy meble, jeśli będzie taka konieczność. Resztę dopracujemy dodatkami.