ARCHITEKT WNĘTRZ – MARTA NOWAKOWSKA

MARTA NOWAKOWSKA

Projektant, architekt wnętrz, absolwentka krakowskiej ASP. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie i Cork. Pracowała m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor. Publicystka wnętrzarska, menadżer projektów w Archnet.

KONSULTACJE PROJEKTANTA WNĘTRZ

Spotkanie
Pierwsza rozmowa, to jedyna stała tej propozycji. Muszę zobaczyć wnętrze i poznać oczekiwania właścicieli. W oparciu o nią przygotuję koncepcję i plansze z propozycjami wyposażenia i wystroju.
Konsultacje
Konsultacje to istota tej usługi; przygotowuję propozycję specjalnie dla Ciebie. Możemy ją omawiać, aktualizować, czy wspólnie wybrać się na zakupy. Sam decydujesz, w jak dużym zakresie potrzebujesz mojego wsparcia.
Satysfakcja
Moim zwyczajem jest, że jestem do dyspozycji, nawet jeśli projekt został już zakończony. Konsultacje rozliczane są wg stawki godzinowej; w cenie projektu łazienki możesz odmienić całe mieszkanie. Właśnie z tych powodów wiem, że na końcu zawsze jest satysfakcja.

PROJEKTY, ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Kontakt jest najważniejszy
Kontakt jest najważniejszy. Nie ważne o czym myślisz, po prostu się skontaktuj. Powiedz czego potrzebujesz. O każdej potrzebie rozmawiamy poważnie. Rozmowa nic nie kosztuje.
Konsultacje
Konsultacje są niezwykle ważne, dzięki nim dowiem się czego oczekujesz od wnętrza. Poznamy się bliżej by nawiązać porozumienie.
Pomiary
Inwentaryzacja wnętrza, dokonanie pomiarów. Element niezbędny do prac nad projektem, który będziemy realizować. Na podstawie pomiarów tworzymy model przestrzenny wnętrz.
Projekt
Niezależnie czy projekt obejmuje jedno pomieszczenie, cały dom czy hotel. Oprócz dokumentacji technicznej dla wykonawców, przygotowujemy poglądowe wizualizacje.
Nadzór autorski
Niezależnie czy wybierzesz pracę z naszą ekipą czy wybierzesz inną, w pakiecie zapewniam nadzór autorski. Spotykam się z wykonawcą i omawiam projekt. Konsultuję go również w trakcie prac.
Wsparcie
Moim zwyczajem jest to, że nigdy nie opuszczam swoich klientów. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, konsultacji po prostu zadzwoń. Można nazwać to obsługą po sprzedażową, ja nazywam to przyjaźnią z klientem.