Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj

Napisz do nas

Prosimy przedstaw się
Podaj adres na który mamy odpowiedzieć
Czego dotyczy twoje pytanie?
Wpisz o co chcesz zapytać

lub zadzwoń

+48 666 103 128

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Spotkajmy się

8 na 10 osób nie lubi remontów. 10 na 10 naszych klientów jest zadowolonych, że zrobili remont.

 

Jak my to robimy? Tak do końca nie wiem ale wciąż staramy się by robić to jeszcze lepiej. Przede wszystkim jednak zdajemy sobie sprawę, że remont mieszkania czy domu to duże obciążenie zarówno emocjonalne jak i finansowe.

Niezależnie czy wykonujemy projekt wnętrz, kompleksową realizację pod klucz czy obsługujemy inwestycję w nieruchomość na wynajem. Do kwestii budżetowych podchodzimy tak racjonalnie jakby to były nasze własne fundusze. Szacujemy na co warto wydać więcej, a na czym można oszczędzić. Doradzamy klientowi nie tylko w kwestiach wystroju, staramy się przeprowadzić go przez remont jako zaufany partner.

 

Zapraszamy do naszego biura: pl. T. Kościuszki 19, Wrocław

O NAS W KILKU SŁOWACH

MARTA

Projektant, architekt wnętrz, absolwentka krakowskiej ASP. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Krakowie, Warszawie i Cork. Pracowała m.in. dla włoskiej marki meblowej Natuzzi, polskiej sieci salonów wnętrzarskich Almi Decor.

RAFAŁ

Marketingowiec z 25 letnim doświadczeniem, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. W Archnet odpowiada za kontakt z klientami i marketing. Z branżą wnętrzarską pierwszy raz zetknął się będąc członkiem zarządu firmy z sektora meblarskiego. A drugi raz, poznając Martę, będąc wydawcą portalu branżowego.